TEXTAR 92103103 PRO féktárcsa
Kauffer cikkszám: 92103103-TEX
![TEXTAR 92103103 TEXTAR 92103103]()
Nagyítás
EAN: 4019722436215
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Féktárcsa fajta: | belső hűtésű |
| Külső átmérő: | 258 mm |
| féktárcsa vastagság: | 24 mm |
| Magasság: | 47 mm |
| Min. vast.: | 22 mm |
| Felület: | bevonatolt |
| Belső átmérő: | 125 mm |
| Lyukkörátmérő: | 100 mm |
| Centrírozási átmérő: | 55 mm |
| Furat/lyukszám: | 04/05 |
| Kerékcsavarfurat-átmérő: | 13 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kerékagy nélkül |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kerékcsapágy nélkül |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kerékrögzítő csavar nélkül |
| Csomagolási hossz: | 27,8 cm |
| Csomagolási szélesség: | 27,8 cm |
| csomagolási magasság: | 12,2 cm |
| Tömeg: | 5,6 kg |
OEM- (gyári-) számok kattintásra HAIMA (FAW): B27Y3325XL1
MAZDA: B27Y3325XL1
MAZDA: BJ1Y3325X