HOFFER H5035741 önindító
Kauffer cikkszám: H5035741-HOF
![HOFFER H5035741 HOFFER H5035741]()
Nagyítás
EAN: 8033419020149
Csomagsúly: 5.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| OE-számhoz: | M2T87471 |
| Fogszám: | 10 |
| Indítási teljesítmény: | 2,2 kW |
| Csatlakozókivitel száma: | 30-50 |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Peremátmérő: | 88 mm |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: RF1H18400
MITSUBISHI: M002T87471
MITSUBISHI: M002T92071
MITSUBISHI: M2T87471
MITSUBISHI: M2T92071
MITSUBISHI: MO02T87471
MITSUBISHI: MO02T92071