MAGNETI MARELLI 062900189304 izzítógyertya
Kauffer cikkszám: 062900189304-MAR
EAN: 8050947137590
Csomagsúly: 1.00 kg.
Új cikkszám. Elődje: : MAGNETI MARELLI 062900096304
Így is ismerheti:
MGP189
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Csatlakozás technika: | M4 |
| Névleges áramerősség: | 10 A |
| Min. meghúzási nyomaték: | 20 Nm |
| Meghúzási nyomatékig: | 25 Nm |
| Izzítógyertya-kivitel: | Fém izzítógyertya |
| Beépítési dőlés: | 123 ° |
| Feszültség: | 11 V |
| Hossz 1: | 71,5 mm |
| Hossz 2: | 30 mm |
| teljes hossz: | 120 mm |
| Menetméret: | M10x1,25 |
| Kulcsnyílás: | 12 |
| Felfűtési idő: | 8 min |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: RF2A18601
MAZDA: RF2A-18-601
MAZDA: RF8G18601