LUCAS LRS01113 önindító
Kauffer cikkszám: LRS01113-LUC
![LUCAS LRS01113 LUCAS LRS01113]()
Nagyítás
EAN: 5708279045740
Csomagsúly: 7.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Indítási teljesítmény: | 2 kW |
| Feszültség: | 12 V |
| Peremátmérő: | 88 mm |
| Fogszám: | 9 |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Bilincs: | M8 |
| Csatlakozókivitel száma: | Plug |
| rögzítő furatok száma: | 3 |
| Menetes furatok száma: | 2 |
| Nettó súly: | 4,7 kg |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: RF01-18-400
MAZDA: RF01-18-400A
MAZDA: RF01-18-400A-9R
MAZDA: RF01-18-400B
MAZDA: RF01-18-400C
MAZDA: RFL1-18-400
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.