
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Ház színe: | fekete |
| Beépítési mélység: | 2,7 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Rögzítési szög: | 90 ° |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| Tömeg: | 0,034 kg |
| Forma: | kerek |
| Nettó súly: | 0,026 kg |




