DENCKERMANN B130408 féktárcsa
Kauffer cikkszám: B130408-DKM
![DENCKERMANN B130408 DENCKERMANN B130408]()
Nagyítás
EAN: 5901225768438
Csomagsúly: 6.60 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Féktárcsa fajta: | Szellőztetett |
| Külső átmérő: | 274 mm |
| féktárcsa vastagság: | 24 mm |
| Min. vast.: | 22 mm |
| Belső átmérő: | 143 mm |
| Furatátmérő: | 13 mm |
| Lyukkörátmérő: | 114,3 mm |
| Lyukszám: | 5 |
| Magasság: | 47,5 mm |
| Centrírozási átmérő: | 72 mm |
| EU Termékbiztonsági rendelet (GPSR): | IEC 60417-6183 mechanikai szakismeretek szükségesek |
OEM- (gyári-) számok kattintásra FAW: FA0133030
FAW: FC013325X
MAZDA: G25Y3325XA
MAZDA: GF3Y-33-25X
MAZDA: G25Y-33-25XA
MAZDA: GF3Y-33-25XA
MAZDA: GF3Y3325X
MAZDA: GF3Y3325XA
Belföldi készletről szállítható
9910 Ft VTSZ / KN:
87083091