DENSO DCN44006 kondenzátor, klíma
Kauffer cikkszám: DCN44006-DEN
![DENSO DCN44006 DENSO DCN44006]()
Nagyítás
EAN: 8717613480489
Csomagsúly: 4.10 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szárítóval |
| OE-számhoz: | GJ6A61480A |
| hűtőfolyadék: | R 134a |
| Vastagság: | 16 mm |
| Szélesség: | 650 mm |
| Magasság: | 322 mm |
| Hálózat méret: | 650x322x16 |
| Tömeg: | 2450 g |
| bruttó tömeg: | 3450 g |
| alternatív termék: | - |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: GJ6A61480A
MAZDA: GJ6A61480B
MAZDA: GJYA6148Z
MAZDA: GJYA6148ZA
MAZDA: GJYG6148Z