DENCKERMANN B130347 féktárcsa
Kauffer cikkszám: B130347-DKM
![DENCKERMANN B130347 DENCKERMANN B130347]()
Nagyítás
EAN: 5901225767943
Csomagsúly: 4.22 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Min. vast.: | 8 mm |
| Féktárcsa fajta: | tele |
| Furatátmérő: | 13 mm |
| féktárcsa vastagság: | 10 mm |
| Lyukkörátmérő: | 114,3 mm |
| Lyukszám: | 5 |
| Belső átmérő: | 142 mm |
| Magasság: | 40,2 mm |
| Centrírozási átmérő: | 72 mm |
| Külső átmérő: | 280 mm |
| EU Termékbiztonsági rendelet (GPSR): | IEC 60417-6183 mechanikai szakismeretek szükségesek |
OEM- (gyári-) számok kattintásra FAW: 5DA033251
MAZDA: G25Y26251
MAZDA: G25Y-26-251
MAZDA: G25Y26251A
MAZDA: G25Y-26-251A
MAZDA: GF3Y26251
MAZDA: GF3Y26251A
MAZDA: GF3Y-26-251
MAZDA: GF3Y-26-251A
MAZDA: GFYY26251
MAZDA: GFYY-26-251
MAZDA: N12326251
MAZDA: N123-26-251
MAZDA: N12326251A
MAZDA: N123-26-251A
MAZDA: N123-26-251B
MAZDA: N1236251
MAZDA: N1236251A
MAZDA: NF4726251
MAZDA: NF47-26-251
MAZDA (FAW): G25Y26251C
MAZDA (FAW): GV7D26251
Belföldi készletről szállítható
6396 Ft VTSZ / KN:
87083091