LPR M5005P féktárcsa
Kauffer cikkszám: M5005P-LPR
![LPR M5005P LPR M5005P]()
Nagyítás
EAN: 8032928003476
Csomagsúly: 4.22 kg.
Így is ismerheti:
M5005P
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Magasság: | 40 mm |
| féktárcsa vastagság: | 10 mm |
| Lyukszám: | 5 |
| Féktárcsa fajta: | tele |
| Centrírozási átmérő: | 72 mm |
| Fékrendszer: | BENDIX - BOSCH |
| Min. vast.: | 8 mm |
| Külső átmérő: | 279,7 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: GFYY26251
MAZDA: NF4726251
MAZDA: N1236251A
MAZDA: N1236251
MAZDA: N12326251B
MAZDA: N12326251A
MAZDA: N12326251
MAZDA: GK2Y26251H
MAZDA: GK2Y26251F
MAZDA: GF3Y26251A
MAZDA: GF3Y26251
MAZDA: G25Y26251A
MAZDA: G25Y26251
MAZDA: G15Y26251A
MAZDA: B69926251
MAZDA: GK2Y26251G
MAZDA (FAW): G25Y26251C
MAZDA (FAW): GV7D26251
FAW: 5DA033251
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
8420 Ft