PROFIPOWER 3B2020 féktárcsa
Kauffer cikkszám: 3B2020-PFW
![ProfiPower 3B2020 ProfiPower 3B2020]()
Nagyítás
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Féktárcsa fajta: | tele |
| Magasság: | 40,2 mm |
| féktárcsa vastagság: | 10 mm |
| Menetméret: | 13,1 |
| Min. vast.: | 8 mm |
| Külső átmérő: | 280 mm |
| Lyukszám: | 5 |
| Centrírozási átmérő: | 72 mm |
| Lyukkörátmérő: | 114,3 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: G25Y-26-251
MAZDA: G25Y-26-251A
MAZDA: GF3Y-26-251A
MAZDA: GFYY-26-251
MAZDA: N123-26-251
MAZDA: N123-26-251A
MAZDA: N1236251
MAZDA: N1236251A
MAZDA: NF47-26-251
MAZDA (FAW): G25Y26251C
MAZDA (FAW): GV7D26251
FAW: 5DA033251