VALEO 673436 COATED féktárcsa
Kauffer cikkszám: 673436-VAL
![VALEO 673436 VALEO 673436]()
Nagyítás
EAN: 3276426734363
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Féktárcsa fajta: | Szellőztetett |
| Felület: | bevonatolt |
| Külső átmérő: | 274 mm |
| féktárcsa vastagság: | 24 mm |
| Magasság: | 48 mm |
| Min. vast.: | 22 mm |
| Keréktárcsa: | 5 -lyuk |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | ABS-érzékelőgyűrű nélkül |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | integrált kerékcsapágy nélkül |
| Vizsgálat jelzés: | ECE-R90 |
| Tömeg: | 13,68 kg |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: G25Y-33-25XA
MAZDA: G25Y3325XA
MAZDA: GF3Y-33-25X
MAZDA: GF3Y-33-25XA
MAZDA: GF3Y3325X
MAZDA: GF3Y3325XA
MAZDA (FAW): G25Y-33-25XA
MAZDA (FAW): G25Y3325XA
MAZDA (FAW): GF3Y-33-25XA
MAZDA (FAW): GF3Y3325XA
FAW: FA0133030
FAW: FC01-33-25X
FAW: FC013325X