PROFIPOWER 3B1237 féktárcsa
Kauffer cikkszám: 3B1237-PFW
![ProfiPower 3B1237 ProfiPower 3B1237]()
Nagyítás
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Kalapács pálya felület: | olajozott |
| Kesztyű külső felület: | olajozott |
| Felület: | olajozott |
| Pengecsúcs-felület: | olajozott |
| Érintkező felület: | olajozott |
| Munkavégző rész felület: | olajozott |
| Penge felület: | olajozott |
| Szerszámmarkolat felülete: | olajozott |
| Házfelület: | olajozott |
| Vágás felület: | olajozott |
| Fogófej felülete: | olajozott |
| Kesztyű belső felület: | olajozott |
| Kalapács pálya felület (négyszögletes oldal): | olajozott |
| Pofa felület: | olajozott |
| Kalapács él felület: | olajozott |
| Kalapács fej felület: | olajozott |
| Fúró felülete: | olajozott |
| Szár felület: | olajozott |
| Kalapács pálya felület (kerek oldal): | olajozott |
| Keretfelület: | olajozott |
| Féktárcsa fajta: | Szellőztetett |
| Dugattyú kivitel (prés): | magas széntartalmú |
| Feldolgozás: | magas széntartalmú |
| Magasság: | 44 mm |
| féktárcsa vastagság: | 23 mm |
| Min. vast.: | 21 mm |
| Külső átmérő: | 257,9 mm |
| Lyukszám: | 4 |
| Lyukkörátmérő: | 100 mm |
| Kerékagyátmérő: | 55 mm |
| Furatátmérőig: | 13 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra FORD: 1892668
FORD: DG8033251A
MAZDA: DA6A-33-251
MAZDA: DA6A-33-251A
MAZDA: DF71-33-251
MAZDA: DF71-33-251A
MAZDA: DG80-33-251A