TEXTAR 92338203 PRO féktárcsa
Kauffer cikkszám: 92338203-TEX
![TEXTAR 92338203 TEXTAR 92338203]()
Nagyítás
EAN: 4019722569531
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Féktárcsa fajta: | tele |
| Külső átmérő: | 255 mm |
| féktárcsa vastagság: | 9,5 mm |
| Magasság: | 35,6 mm |
| Min. vast.: | 7,5 mm |
| Felület: | bevonatolt |
| Belső átmérő: | 125 mm |
| Lyukkörátmérő: | 100 mm |
| Centrírozási átmérő: | 55 mm |
| Furat/lyukszám: | 04/07 |
| Kerékcsavarfurat-átmérő: | 13,2 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kerékagy nélkül |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kerékcsapágy nélkül |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kerékrögzítő csavar nélkül |
| Csomagolási hossz: | 27,8 cm |
| Csomagolási szélesség: | 27,8 cm |
| csomagolási magasság: | 10,5 cm |
| Tömeg: | 3,3 kg |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: DA9L26251
MAZDA: N24326251
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
14750 Ft VTSZ / KN:
8708309190
87083091