TRW DF6796 féktárcsa
Kauffer cikkszám: DF6796-TRW
![TRW DF6796 TRW DF6796]()
Nagyítás
EAN: 3322938322342
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Féktárcsa fajta: | tele |
| Külső átmérő: | 255 mm |
| féktárcsa vastagság: | 9,5 mm |
| Min. vast.: | 7,5 mm |
| Keréktárcsa: | 4 -lyuk |
| Menetméret: | 13,2 |
| Lyukkörátmérő: | 100 mm |
| Magasság: | 35,6 mm |
| Centrírozási átmérő: | 55 mm |
| Szín: | fekete |
| Felület: | lakkozott |
| Vizsgálat jelzés: | E1 90R-02 C0190/0016 |
| SVHC: | Nincs információ, kérem, forduljon a gyártóhoz! |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: DA9L-26-251
MAZDA: N243-26-251