LUCAS LP063 Premium Indító akkumulátor
Kauffer cikkszám: LP063-LUC
![LUCAS LP063 LUCAS LP063]()
Nagyítás
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Akkumulátor-kapacitás: | 44 Ah |
| Padlóléc kivitel: | B13 |
| Végpólus fajta: | T1 |
| Hidegindító áram EN szerint: | 420 A |
| Hossz: | 210 mm |
| Szélesség: | 175 mm |
| Magasság: | 175 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra SUZUKI: 33610-83E10
SUZUKI: 33610-83E3
SUZUKI: 33610-83E30
TOYOTA: 28800-YZZAW
TOYOTA: 28800-YZZHP
TOYOTA: 28800-YZZIB
VAUXHALL: 1201030
VAUXHALL: 19001885
VAUXHALL: 19001889
VAUXHALL: 24422574
VAUXHALL: 90540474
VW: 000915105DA
VW: 8A0915105A
VAG: 000915105DA
VAG: 8A0915105A
DAIMLER: T4K4462
FORD: 1062547
FORD: 1072322
FORD: 1072324
FORD: 1130883
FORD: 1347729
FORD: 1347733
FORD: 1426512
FORD: 1672940
FORD: 1863091
FORD: 1935737
FORD: 3U2J-10655-AA
FORD: 3U2J10655EA
FORD: 6G9N-10655-LA
FORD: 6G9N10655LA
FORD: 7M0915105
FORD: 8G9J-10655-LB
FORD: 8G9N-10655-LB
FORD: 8G9N10655LB
FORD: 96FB10655AD
FORD: 98AB-10655-AA
FORD: 98AB10655AA
FORD: 98AX-10655-A4A
FORD: 98AX10655A4A
FORD: AV2T-10655-AA
FORD: AV2T10655AA
FORD: EMF543025039W
AUDI: 000915105DA
AUDI: 8A0915105A
JAGUAR: T4K4462
MAZDA: 1E11185209B
MAZDA: B3D3185209B
CLAAS: 1777900
JOHN DEERE: EPYP
NISSAN: 24410-AY60A
NISSAN: 24410AU005
NISSAN: 24410AY60B
LOTUS: 1201030
LOTUS: 19001885
LOTUS: 19001889
LOTUS: 24422574
LOTUS: 90540474
OPEL: 1201030
OPEL: 19001885
OPEL: 19001889
OPEL: 24422574
OPEL: 90540474
RENAULT: 24410-AY60A
RENAULT: 24410AU005
RENAULT: 24410AY60B
RENAULT: 7701376968
RENAULT: 7711130087
RENAULT: 7711222785
RENAULT: 8200253387
RENAULT: 8200253573
RENAULT: 8200253574
RENAULT: 8671016916
ROVER: Z154324
ROVER: Z254324