WILMINK GROUP WG2282780 generátor
Kauffer cikkszám: WG2282780-WIL
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Generátor-töltőáram: | 100 A |
| Csatlakozókivitel száma: | 139 |
| Hossz: | 161 mm |
| Rögzítési mód: | kettős lengőkar |
| Szíjtárcsaátmérő: | 51 mm |
| Bilincs: | B+(M8) |
| Szíjtárcsák: | többszörös szíjtárcsával |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Generátor kivitel: | vákuumszivattyú nélkül |
| Rovátkák száma: | 6 |
| Távolság a szíjtárcsa és a generátor között: | 44,1 mm |
| javasolt javítási kiterjesztés: | Ékszíj/hosszbordás szíj |
Általános információ: Bosch: 1 986 A00 631
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: P31H18300B
MAZDA: P51X18300B
MAZDA: P53N18300C
MAZDA: PA5J18300
MAZDA: PE0118300
MAZDA: PEDD18300
MAZDA: PSKJ18300
MITSUBISHI: A5TL0491
TOYOTA: 27060WB002