TRW DF6974 féktárcsa
Kauffer cikkszám: DF6974-TRW
![TRW DF6974 TRW DF6974]()
Nagyítás
EAN: 3322938495374
Csomagsúly: 5.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Féktárcsa fajta: | tele |
| Külső átmérő: | 280 mm |
| féktárcsa vastagság: | 9,5 mm |
| Min. vast.: | 8 mm |
| Lyukszám: | 4 |
| Menetméret: | 13,4 |
| Lyukkörátmérő: | 100 mm |
| Magasság: | 35,7 mm |
| Centrírozási átmérő: | 55 mm |
| Szín: | fekete |
| Felület: | lakkozott |
| Vizsgálat jelzés: | E1 90R-02 C0190/0525 |
| SVHC: | Nincs információ, kérem, forduljon a gyártóhoz! |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: N251-26-251
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
16602 Ft VTSZ / KN:
87083091