DR!VE+ DEB45JAGMS Indító akkumulátor
Kauffer cikkszám: DEB45JAGMS-DRV
![DR!VE DEB45JAGMS DR!VE DEB45JAGMS]()
Nagyítás
EAN: 7630744111545
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Hidegindító áram EN szerint: | 380 A |
| Akkumulátor-kapacitás: | 45 Ah |
| Hossz: | 237 mm |
| Szélesség: | 127 mm |
| Magasság: | 227 mm |
| Tömeg: | 13,5 kg |
| Akkumulátor: | karbantartásmentes |
| Akkumulátor: | AGM-akkumulátor |
| Padlóléc kivitel: | B00 |
| Polaritás: | |
| Végpólus fajta: | 3 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: B6AC18520
MAZDA: B61R18520C
MITSUBISHI: 8201A216