YUASA YBX3053 YBX3000 SMF Batteries Indító akkumulátor
Kauffer cikkszám: YBX3053-YUA
![YUASA YBX3053 YUASA YBX3053]()
Nagyítás
EAN: 5050694029578
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Akkumulátor-kapacitás: | 45 Ah |
| Akkumulátor: | fogantyúval |
| Akkumulátor: | töltési fok mérővel |
| Padlóléc kivitel: | B00 |
| Polaritás: | |
| Hidegindító áram EN szerint: | 400 A |
| Hossz: | 238 mm |
| Szélesség: | 129 mm |
| Magasság: | 225 mm |
| Tömeg töltve: | 12,4 kg |
| Csatlakozás technika: | T1/T3 |
| alkalmas a következőhöz (indítóakkumulátor): | központi gázkivezetéssel |
OEM- (gyári-) számok kattintásra DAIHATSU: 2880087106000
DAIHATSU: 2880087107000
DAIHATSU: 2880087706000
DAIHATSU: 2880087728000
HONDA: 31500SCAE011M1
HONDA: 31500SLJJ01
TOYOTA: 288000M061
TOYOTA: 2880016130
TOYOTA: 2880022040
TOYOTA: 2880031010
TOYOTA: 2880031021
TOYOTA: 28800-31031
TOYOTA: 2880031031
TOYOTA: 288005452383
TOYOTA: 2880074261
TOYOTA: 28800-YZZAA
TOYOTA: 28800-YZZAR
TOYOTA: 28800-YZZJU
HYUNDAI: 37110-1W450
HYUNDAI: 371101W450
KIA: 371101G000
KIA: 37110-1W450
KIA: 371101W450
KOMATSU: 55B24L