Yuasa Silver High Performance SMF YBX5053 akkumulátor, 12V 50Ah 450A J+, japán
A Yuasa Silver High Performance SMF YBX5053 gondozás mentes akkumulátor gépjárművek indításához a YUASA Battery-től.
Ólom-kalcium technológia.
Az akkumulátor gyárilag üzembe helyezve, nincs savazás és üzembehelyezési töltés.
Zárt, gondozásmentes, Ca/Ca technológiás indító akkumulátor.
Pozitív saru jobb oldalon, vastag saru/vékony saru, távolítsa el a T1 adaptert a T3 vékony saru használatához.
Paraméterek:
Névleges feszültség: 12V
Kapacitás: 50Ah
Inditóáram: 450A
Hosszúság: 238mm
Szélesség: 129mm
Magasság: 223mm
Polaritás: jobb pozitív
Pólus típusa: vastag saru (T1)/vékony saru (T3), távolítsa el a T1 adaptert a T3 vékony saru használatához.
Padlóléc kivitel:N
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Akkumulátor-kapacitás: | 50 Ah |
| Akkumulátor: | fogantyúval |
| Akkumulátor: | töltési fok mérővel |
| Padlóléc kivitel: | B00 |
| Polaritás: | |
| Hidegindító áram EN szerint: | 450 A |
| Hossz: | 238 mm |
| Szélesség: | 129 mm |
| Magasság: | 223 mm |
| Tömeg töltve: | 12,4 kg |
| Csatlakozás technika: | T1/T3 |
| alkalmas a következőhöz (indítóakkumulátor): | központi gázkivezetéssel |




