EAI 12705 önindító
Kauffer cikkszám: 12705-EAI
![EAI 12705 EAI 12705]()
Nagyítás
EAN: 3596401270502
Csomagsúly: 1.00 kg.
Így is ismerheti:
D1551, 5564D, 705ST21
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Fogszám: | 11 |
| Indítási teljesítmény: | 1,4 kW |
| Centrírozási átmérő: | 74 mm |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Műszaki információs szám: | C002 |
| Menetes furatok száma: | 1 |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: P59D
MAZDA: P59D18400
MAZDA: P59V
MAZDA: P59V18400
MITSUBISHI: M000T89581
MITSUBISHI: M000TD1271
MITSUBISHI: M0T89581
MITSUBISHI: M0TD1271