AKS DASIS 118057N Utastér-ventilátor
Kauffer cikkszám: 118057N-AKD
![AKS DASIS 118057N AKS DASIS 118057N]()
Nagyítás
EAN: 4044455859963
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| átmérő: | 134 mm |
| Névl. telj.: | 162 W |
| Feszültség: | 12 V |
| Tömeg: | 1,34 kg |
| Csomagolási hossz: | 22 cm |
| Csomagolási szélesség: | 22 cm |
| csomagolási magasság: | 20 cm |
| OE-számhoz: | DF7161B10 |
| OE-számhoz: | NA1P61B10 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: DF7161B10
MAZDA: NA1P61B10