PROFIPOWER 3B2079 féktárcsa
Kauffer cikkszám: 3B2079-PFW
![ProfiPower 3B2079 ProfiPower 3B2079]()
Nagyítás
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Féktárcsa fajta: | tele |
| Magasság: | 60,1 mm |
| féktárcsa vastagság: | 10 mm |
| Min. vast.: | 8,4 mm |
| Külső átmérő: | 302 mm |
| Lyukszám: | 5 |
| Centrírozási átmérő: | 80 mm |
| Lyukkörátmérő: | 114,3 mm |
| Menetméret 1: | 12,6 |
| Menetméret 2: | 12,0 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra CITROËN: 16 062 920 80
CITROËN: 16 116 678 80
LANCIA: K04743999AA
MITSUBISHI: 4615A121
MITSUBISHI: 4615A193
PEUGEOT: 16 062 920 80
PEUGEOT: 16 116 678 80