CASTROL 469686 Castrol Transmax Manual V 75W-80 Váltóolaj
Kauffer cikkszám: 469686-CAS
![CASTROL 469686 CASTROL 469686]()
Nagyítás
Így is ismerheti:
75W-80, VW TL 52 532-A, VW TL 52 532-B, Special PSA, 9730 A8, API Other GL-4+, GL-4 (synthetic) 75W, Nissan MT-XZ, 75W-80, API: GL-4 SAE 75W-80, PSA B71 2316 SAE 75W, VW G 052 178 SAE 75W, VW G 052 726 SAE 75W, VW G 060 726 SAE 75W, GL-4 (synth) 75W-80, VW G 052 171 70W-75
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| olaj: | szintetikus olaj |
| SAE viszkozitás: | 75W-80 |
| Gyártói engedély: | VW TL 52 532-A |
| Gyártói engedély: | VW TL 52 532-B |
| specifikáció: | API Other GL-4+ |
| Olajgyártó javaslat: | GL-4 (synthetic) 75W |
| Olajgyártó javaslat: | Special PSA, 9730 A8 |
| Olajgyártó javaslat: | Nissan MT-XZ, 75W-80 |
| Olajgyártó javaslat: | API: GL-4 SAE 75W-80 |
| Olajgyártó javaslat: | PSA B71 2316 SAE 75W |
| Olajgyártó javaslat: | VW G 052 178 SAE 75W |
| Olajgyártó javaslat: | VW G 052 726 SAE 75W |
| Olajgyártó javaslat: | VW G 060 726 SAE 75W |
| Olajgyártó javaslat: | GL-4 (synth) 75W-80 |
| Olajgyártó javaslat: | VW G 052 171 70W-75 |
Műszaki információ: Manual Transmission Fluids
MTF -- Synthetic