MAGNETI MARELLI 067260047002 Indító akkumulátor
Kauffer cikkszám: 067260047002-MAR
EAN: 8050947116335
Csomagsúly: 5.00 kg.
Így is ismerheti:
PMA80AGM
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Akkumulátor: | karbantartásmentes |
| Akkumulátor-kapacitás: | 80 Ah |
| Hidegindító áram EN szerint: | 800 A |
| Hossz: | 310 mm |
| Szélesség: | 175 mm |
| Magasság: | 190 mm |
| Akkumulátor: | fogantyúval |
| Akkumulátor: | töltöttségi szint jelzés nélkül |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 000915105CD
AUDI: 3D0915105H
AUDI: 5GM915105AB
AUDI: 95861107521
BMW: 61217555285
BMW: 61217555286
BMW: 61217555718
BMW: 61217555719
BMW: 61217598773
BMW: 61219364592
BMW: 61219364593
BMW: 64217555719
CITROËN: 1648431480
FORD: CC1V10655AA
FORD: DV6T10655BB
FORD: DV6T10655BC
FORD: GK2T10655FD
JAGUAR: AH5210655AB
JAGUAR: AH5210655AC
JAGUAR: GX7310655AA
JAGUAR: GX7310655AC
JAGUAR: GX7310655AD
JAGUAR: GX7310655CD
JAGUAR: J9C9741
JAGUAR: LR032876
JAGUAR: LR108509
JAGUAR: T2H15525
JAGUAR: T2H3225
JAGUAR: T2H34760
JAGUAR: T2H35562
JAGUAR: T2H3716
JAGUAR: T2H52265
JAGUAR: T4A14084
MERCEDES-BENZ: 19820808
MERCEDES-BENZ: 19828108
MERCEDES-BENZ: 9822108
MERCEDES-BENZ: 9824601
MERCEDES-BENZ: A0009823804
MERCEDES-BENZ: A0009824601
MERCEDES-BENZ: A0019820808
MERCEDES-BENZ: A0019828108
MERCEDES-BENZ: A0019829508
NISSAN: 244100001R
NISSAN: 244103057R
OPEL: 13575153
OPEL: 13598116
OPEL: 93451971
OPEL: 95179615
OPEL: EC0730019
PORSCHE: 99961108010
RENAULT: 244100001R
RENAULT: 244103057R
RENAULT: 7711423177
RENAULT: 93451971
SEAT: 000915105CD
SKODA: 000915105CD
VOLVO: 31296299
VOLVO: 31358866
VOLVO: 31419211
VOLVO: 31652065
VOLVO: 31652066
VW: 000915105CD
VW: 3D0915105H
VW: 5GM915105AB
VW: 95861107521
CHEVROLET: 42547686
CHEVROLET: 42907395
CHEVROLET: 95179615
CHEVROLET: 95374245
HYUNDAI: 371102D000
HYUNDAI: 371102W810
HYUNDAI: 371102Y802
HYUNDAI: 37110C6812
HYUNDAI: 37110CG820
HYUNDAI: 37110D3802
HYUNDAI: DP370APU080SH0U
HYUNDAI: LP370APE080SH0
KIA: 371102W810
KIA: 371102Y802
KIA: 37110C6812
KIA: DP370APU080SK0U
KIA: LP370APE080SK0
GENERAL MOTORS: 13575150
GENERAL MOTORS: 13575153
GENERAL MOTORS: 13598116
GENERAL MOTORS: 93451971
GENERAL MOTORS: 95179615
GENERAL MOTORS: 95374245
BENTLEY: 000915105CD
MINI: 61217555719
LAND ROVER: AH5210655AB
LAND ROVER: AH5210655AC
LAND ROVER: GX7310655AA
LAND ROVER: GX7310655AC
LAND ROVER: GX7310655AD
LAND ROVER: GX7310655CD
LAND ROVER: LR012981
LAND ROVER: LR032876
LAND ROVER: LR091092
LAND ROVER: LR106759
LAND ROVER: LR108509
LAND ROVER: LR154615
LAND ROVER: T2H3225
LAND ROVER: T2H35562
LAND ROVER: T2H3716
GENESIS: 37110C6812
GENESIS: 37110CG820
GENESIS: 37110D3802
CUPRA: 000915105CD