FRECCIA R7010/BMARCR Kipufogószelep
Kauffer cikkszám: R7010/BMARCR-FCC
![FRECCIA R7010/BMARCR FRECCIA R7010/BMARCR]()
Nagyítás
EAN: 8112000021649
Csomagsúly: 5.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | krómozott szelepszár |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | stellit bevonatú szelepfészek |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | keményített szelepszárvég |
| Hossz: | 93,8 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 25 mm |
| Szelepszár anyaga: | króm-szilícium acél |
| Szeleptányér anyaga: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Üzemanyagfajta: | Benzin/gáz (Bifuel) |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Csatlakozás technika: | I |