MOOG OP-SB-10570 csapágyazás, kormány
Kauffer cikkszám: OP-SB-10570-MOO
![MOOG OP-SB-10570 MOOG OP-SB-10570]()
Nagyítás
EAN: 4044197641666
Csomagsúly: 0.94 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Magasság: | 57 mm |
| Csapágyazás típusa: | hidracsapágy |
| átmérő: | 22,5 mm |
| Hossz: | 19,5 mm |
| Kötési mód: | Zsák |
| Csomagolási hossz: | 11,8 cm |
| Csomagolási szélesség: | 9,6 cm |
| csomagolási magasság: | 6,2 cm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra OPEL: 13334021
OPEL: 13371815
OPEL: 20835938
OPEL: 352108
OPEL: 352491
OPEL: 352494
OPEL: 352508
VAUXHALL: 13334021
VAUXHALL: 13371815
VAUXHALL: 20835938
VAUXHALL: 352108
VAUXHALL: 352494
VAUXHALL: 352508
CHEVROLET: 13334021
CHEVROLET: 20835938
CHEVROLET: 352108
CHEVROLET: 352494
DAEWOO: 352108
DAEWOO: 352494