MAGNETI MARELLI 062900100304 izzítógyertya
Kauffer cikkszám: 062900100304-MAR
EAN: 8001063816159
Csomagsúly: 0.04 kg.
Megszűnő cikkszám. Utódja: 062900257304
Így is ismerheti:
UY25A
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Csatlakozás technika: | PIN |
| Min. meghúzási nyomaték: | 10 Nm |
| Meghúzási nyomatékig: | 18 Nm |
| Névleges áramerősség: | 8,5 A |
| Izzítógyertya-kivitel: | Fém izzítógyertya |
| Beépítési dőlés: | 123 ° |
| Feszültség: | 4,4 V |
| Hossz 1: | 91,5 mm |
| Hossz 2: | 24 mm |
| teljes hossz: | 137,4 mm |
| Menetméret: | M10X1,25 |
| Kulcsnyílás: | 10 |
| Felfűtési idő: | 2 min |
OEM- (gyári-) számok kattintásra OPEL: 12 14 067
OPEL: 1214067
OPEL: 55567737
GENERAL MOTORS: 55567737