WILMINK GROUP WG2196702 önindító
Kauffer cikkszám: WG2196702-WIL
![WILMINK GROUP WG2196702 WILMINK GROUP WG2196702]()
Nagyítás
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| OE-számhoz: | 93174028 |
| Fogszám: | 13 |
| Indítási teljesítmény: | 1,4 kW |
| Csatlakozókivitel száma: | 30-50 |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Peremátmérő: | 78 mm |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
Általános információ: Hoffer: H5020030
OEM- (gyári-) számok kattintásra ISUZU: 8971891180
ISUZU: 8971891181
ISUZU: 8973860620
ISUZU: 8980147430
ISUZU: 8980147431
ISUZU: 8980147432
OPEL: 01202591
OPEL: 06202000
OPEL: 06202043
OPEL: 06202103
OPEL: 093169014
OPEL: 093174028
OPEL: 093174034
OPEL: 09512659
OPEL: 097189118
OPEL: 098014743
OPEL: 0R1540010
OPEL: 1202591
OPEL: 6202000
OPEL: 6202043
OPEL: 6202103
OPEL: 93169014
OPEL: 93174028
OPEL: 93174034
OPEL: 9512659
OPEL: 97189118
OPEL: 98014743
OPEL: R1540010
VAUXHALL: R1540010