PROFIPOWER PP-700 EFB Indító akkumulátor
Kauffer cikkszám: PP-700EFB-PFW
![ProfiPower PP-700 EFB ProfiPower PP-700 EFB]()
Nagyítás
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Padlóléc kivitel: | B13 |
| Polaritás: | |
| Feszültség: | 12 V |
| Hidegindító áram EN szerint: | 650 A |
| Akkumulátor-kapacitás: | 70 Ah |
| Hossz: | 278 mm |
| Szélesség: | 175 mm |
| Magasság: | 190 mm |
| Végpólus fajta: | 1 |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 000915105EC
AUDI: 000915105FC
AUDI: 5GM915105P
AUDI: 6R0915105B
CITROËN: 5600VG
CITROËN: 9811722280
FIAT: 51832153
FIAT: 71765419
FIAT: 71779500
HONDA: 31500TGNG010M1
HONDA: 31500-TGN-G010-M1
HONDA: 31500TV2E02
HONDA: 31500-TV2-E02
HONDA: 31500-TV2-E020-M1
HONDA: 31500TV2E020M1
NISSAN: 2441000Q0D
NISSAN: 2441000Q2M
NISSAN: 24410-00Q2M
NISSAN: 2441000Q3M
NISSAN: 24410JD22A
NISSAN: KE241-70E00EF
NISSAN: KE24170E00EF
OPEL: 13473542AFP
OPEL: 3646011
OPEL: 4423996
OPEL: 93457914
PEUGEOT: 9811722280
RENAULT: 2441000Q2M
RENAULT: 244105533R
RENAULT: 24410JD22A
RENAULT: 7711575175
RENAULT: 93457914
TOYOTA: 288000Y080
TOYOTA: 28800-0Y080
TOYOTA: 28800YZZNS
TOYOTA: 28800-YZZNS
VOLVO: 30644962
VW: 000915105EC
VW: 5GM915105P
VW: 6R0915105B
CHEVROLET: 13473542AFP
CHEVROLET: 3646011
CHEVROLET: 93457914
HYUNDAI: 371101H680