MEAT & DORIA 5035754 önindító
Kauffer cikkszám: 5035754-MED
![MEAT & DORIA 5035754 MEAT & DORIA 5035754]()
Nagyítás
EAN: 8033419174651
Csomagsúly: 5.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| OE-számhoz: | M2T86271 |
| Fogszám: | 13 |
| Indítási teljesítmény: | 2 kW |
| Csatlakozókivitel száma: | 30-50 |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Peremátmérő: | 78 mm |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MITSUBISHI: M002T86271
MITSUBISHI: M002T86272
MITSUBISHI: M2T86271
MITSUBISHI: M2T86272
MITSUBISHI: MO02T86271
MITSUBISHI: MO02T86272
OPEL: 01202233
OPEL: 01202490
OPEL: 055578420
OPEL: 095520322
OPEL: 1202233
OPEL: 1202490
OPEL: 55578420
OPEL: 95520322