HOFFER H5015125 önindító
Kauffer cikkszám: H5015125-HOF
![HOFFER H5015125 HOFFER H5015125]()
Nagyítás
EAN: 8033419018832
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| OE-számhoz: | 02T911023R |
| Fogszám: | 10 |
| Indítási teljesítmény: | 1,1 kW |
| Csatlakozókivitel száma: | 30-50 |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| Peremátmérő: | 76 mm |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 02T 911 023 R
AUDI: 02T 911 023 RX
AUDI: 02T 911 023 S
AUDI: 02T 911 023 SX
AUDI: 02T 911 024 B
SEAT: 02T 911 023 R
SEAT: 02T 911 023 RX
SEAT: 02T 911 023 S
SEAT: 02T 911 023 SX
SEAT: 02T 911 024 B
SKODA: 02T 911 023 R
SKODA: 02T 911 023 RX
SKODA: 02T 911 023 S
SKODA: 02T 911 023 SX
SKODA: 02T 911 024 B
VW: 02T 911 023 R
VW: 02T 911 023 RX
VW: 02T 911 023 S
VW: 02T 911 023 SX
VW: 02T 911 024 B
VAG: 02T 911 023 R
VAG: 02T 911 023 RX
VAG: 02T 911 023 S
VAG: 02T 911 023 SX
VAG: 02T 911 024 B