DENCKERMANN B130160 féktárcsa
Kauffer cikkszám: B130160-DKM
![DENCKERMANN B130160 DENCKERMANN B130160]()
Nagyítás
EAN: 5901225724182
Csomagsúly: 3.75 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Min. vast.: | 16 mm |
| Féktárcsa fajta: | Szellőztetett |
| Furatátmérő: | 15,6 mm |
| féktárcsa vastagság: | 18 mm |
| Lyukkörátmérő: | 100 mm |
| Lyukszám: | 5 |
| Belső átmérő: | 125 mm |
| Magasság: | 35 mm |
| Centrírozási átmérő: | 65 mm |
| Külső átmérő: | 239 mm |
| EU Termékbiztonsági rendelet (GPSR): | IEC 60417-6183 mechanikai szakismeretek szükségesek |
OEM- (gyári-) számok kattintásra SKODA: 6Q0 615 301
VAG: 6Q0 615 301
VAG: 6Q0 615 301 A
VW: 6Q0615301
VW: 6Q0615301A
Belföldi készletről szállítható
6106 Ft VTSZ / KN:
87083091