LPR A1441PR TOTAL COATED féktárcsa
Kauffer cikkszám: A1441PR-LPR
![LPR A1441PR LPR A1441PR]()
Nagyítás
EAN: 8032928136464
Csomagsúly: 2.78 kg.
Így is ismerheti:
A1441PR
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Min. vast.: | 7 mm |
| Felület: | bevonatolt |
| Centrírozási átmérő: | 65 mm |
| Külső átmérő: | 232 mm |
| féktárcsa vastagság: | 9 mm |
| Féktárcsa fajta: | tele |
| Magasság: | 40 mm |
| Lyukszám: | 5 |
Szerelési információ: No degreasing, ready-to-fit solution.
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: JZW698601AH
AUDI: JZW698601AG
AUDI: 2Q0615601H
AUDI: 1JO615601
AUDI: 1J0615601Q
AUDI: 1J0615601
AUDI: 1J0615601C
SEAT: JZW698601AH
SEAT: JZW698601AJ
SEAT: JZW698601AG
SEAT: 1J0615601
SEAT: 1J0615601Q
SEAT: 1J0615601C
SEAT: 2Q0615601H
SKODA: 1J0615601Q
SKODA: JZW698601AG
SKODA: 2Q0615601K
SKODA: 2Q0615601H
SKODA: JZW698601AH
VW: JZW698601AC
VW: 1J0615601
VW: JZW698601AH
VW: JZW698601AJ
VW: JZW698601AG
VW: JZW698601AE
VW: JZW698601AD
VW: 2Q0615601H
VW: 1JO615601C
VW: 1J0615601Q
VW: 1J0615601P
VW: 1J0615601C
VW: 1J0615601N
ZHONGHUA (BRILLIANCE): 3496009
VW (FAW): L180615601A
VW (FAW): L6QD615601
VW (FAW): L6QD615601A
VW (FAW): L6QD615601B
VW (FAW): 6QD615601
VW (SVW): 6QD615601B
SKODA (SVW): 6QD615601A
SKODA (SVW): 6QD615601B