MAGNETI MARELLI 360406060802 féktárcsa
Kauffer cikkszám: 360406060802-MAR
![MAGNETI MARELLI 360406060802 MAGNETI MARELLI 360406060802]()
Nagyítás
EAN: 8001063873251
Csomagsúly: 4.99 kg.
Így is ismerheti:
DFX0608, 361302040195, MBD0195
A csomagolás tartalma: 2 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Féktárcsa fajta: | tele |
| átmérő: | 282 mm |
| Magasság: | 48,2 mm |
| Min. vast.: | 10,5 mm |
| Lyukszám: | 5 |
| Lyukkörátmérő: | 65 mm |
| Meghúzási nyomaték: | 120 Nm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarokkal |
| féktárcsa vastagság: | 12 mm |
| Külső átmérő: | 282 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 1K0615601AD
AUDI: 1K0615601M
AUDI: 5Q0615601G
SEAT: 1K0615601AD
SEAT: 1K0615601M
SEAT: 5Q0615601G
SKODA: 1K0615601AD
SKODA: 1K0615601M
SKODA: 5Q0615601G
SKODA: 5Q0615601Q
SKODA: JZW615601F
VW: 1K0615601AD
VW: 1K0615601M
VW: 5Q0615601G
VW: JZW615601F
AUDI (FAW): L3CD615601
VW (FAW): 3CD615601
VW (FAW): L3CD615601