VALEO 884563 Utastér-ventilátor
Kauffer cikkszám: 884563-VAL
![VALEO 884563 VALEO 884563]()
Nagyítás
![VALEO 884563 VALEO 884563]()
Nagyítás
EAN: 3276428845630
Csomagsúly: 5.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Bal-/jobbkormányos: | balkormányoshoz |
| Járműhálózat-kivitel: | 12 V-os fedélzeti hálózattal rendelkező járművekhez |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Teljesítmény: | 162 W |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| átmérő: | 133 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | integrált szabályozó nélkül |
| forgófényszóró fordulatszáma: | 4059 1/min |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Tömeg: | 1,77 kg |
OEM- (gyári-) számok kattintásra VOLVO: 30767008
VOLVO: 31291516
VOLVO: 8623276
LAND ROVER: LR002630
LAND ROVER: LR016627