
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 150 A |
| Rögzítési mód: | kettős lengőkar |
| Generátor kivitel: | vákuumszivattyú nélkül |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Szíjtárcsák: | többszörös szíjtárcsával |
| Rovátkák száma: | 6 |
| Szíjtárcsaátmérő: | 62,5 mm |
| javasolt javítási kiterjesztés: | Ékszíj/hosszbordás szíj |




