ALANKO 10438290 önindító
Kauffer cikkszám: 10438290-ANK
![ALANKO 10438290 ALANKO 10438290]()
Nagyítás
EAN: 4053082365969
Csomagsúly: 1.00 kg.
Így is ismerheti:
30438290, 438290
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Új alkatrész |
| Indítási teljesítmény: | 2,2 kW |
| Fogszám: | 11 |
| Feszültség: | 12 V |
| Peremátmérő: | 62 mm |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| Mennyiségi egység: | Darab |
| Csatlakozókivitel száma: | B+(M8) |
OEM- (gyári-) számok kattintásra VOLVO: 30659314
VOLVO: 36001683
VOLVO: 30644780
VOLVO: 30644954
VOLVO: 30659475
VOLVO: 36013580