ALANKO 10441178 önindító
Kauffer cikkszám: 10441178-ANK
![ALANKO 10441178 ALANKO 10441178]()
Nagyítás
EAN: 4053082221920
Csomagsúly: 1.00 kg.
Így is ismerheti:
441178, RNL1891, STR50373
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Új alkatrész |
| Indítási teljesítmény: | 2,2 kW |
| Fogszám: | 9 |
| Feszültség: | 12 V |
| Peremátmérő: | 76 mm |
| rögzítő furatok száma: | 3 |
| Mennyiségi egység: | Darab |
| Csatlakozókivitel száma: | B+(M8)/50(M6) |
| Menetes furatok száma: | 2 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra FORD: 6G9N11000KB
FORD: 8G9N11000AB
VOLVO: 3803646
VOLVO: 8602355
VOLVO: 8602818
VOLVO: 8603539
VOLVO: 30658567
VOLVO: 30724473
VOLVO: 30782052
VOLVO: 30782228
VOLVO: 36000237
VOLVO: 36002642
VOLVO: 36050272
VOLVO: 9 496 882