MAGNETI MARELLI 062900110304 izzítógyertya
Kauffer cikkszám: 062900110304-MAR
EAN: 8001063747019
Csomagsúly: 0.02 kg.
Megszűnő cikkszám. Utódja: 062900250304
Így is ismerheti:
UY33A
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Meghúzási nyomatékig: | 12 Nm |
| Csatlakozás technika: | PIN |
| Névleges áramerősség: | 10 A |
| Min. meghúzási nyomaték: | 8 Nm |
| Izzítógyertya-kivitel: | Fém izzítógyertya |
| Beépítési dőlés: | 93 ° |
| Feszültség: | 7 V |
| Hossz 1: | 85 mm |
| Hossz 2: | 27,5 mm |
| teljes hossz: | 135 mm |
| Menetméret: | M8X1 |
| Kulcsnyílás: | 8 |
| Felfűtési idő: | 2 min |
OEM- (gyári-) számok kattintásra OPEL: 32017066
OPEL: 32017084
VOLVO: 30777311
VOLVO: 32290415
VM: 46 07 2020F
VM: D6 07 0054A