LUCAS LLB436 Lucas izzó, ködzárófény
Kauffer cikkszám: LLB436-LUC
![LUCAS LLB436 LUCAS LLB436]()
Nagyítás
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 21 W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | BAY9s |
| Verzió: | Single Box |
| Verzió: | Standard |
| Világításfajta: | Halogén |
| Lámpa fajta: | H21W |
| Mennyiség: | 1 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra VW: N10445602
VW: YY04500841700
VW: lN10445602
TESLA: B17201
CLAAS: 114 120.70
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.