LUCAS LRS03786 önindító
Kauffer cikkszám: LRS03786-LUC
![LUCAS LRS03786 LUCAS LRS03786]()
Nagyítás
EAN: 5708279238036
Csomagsúly: 4.21 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Indítási teljesítmény: | 2,4 kW |
| Feszültség: | 12 V |
| Peremátmérő: | 76 mm |
| Fogszám: | 14 |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Bilincs: | M8 |
| Bilincs: | Pin "50" M6 |
| rögzítő furatok száma: | 3 |
| Menetes furatok száma: | 2 |
| Nettó súly: | 3,99 kg |
OEM- (gyári-) számok kattintásra VOLVO: 30644780
VOLVO: 30644954
VOLVO: 30659475
VOLVO: 36013580
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.