GLYCO H095/6 STD Főtengely csapágycsésze
Kauffer cikkszám: H095/6STD-GLY
![GLYCO H095/6 STD GLYCO H095/6 STD]()
Nagyítás
EAN: 4044197104604
Csomagsúly: 5.00 kg.
Így is ismerheti:
H095/6
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Vastagság: | 1,998 mm |
| ház átmérőtől: | 69 mm |
| ház átmérőhöz ...-ig: | 69,014 mm |
| tengelyátmérőtől: | 64,987 mm |
| tengelyátmérőhöz ...-ig: | 65 mm |
| Anyag: | Alumínium |
| Alkatrészszám: | 02-3756H |
| Alkatrészszám: | 72-3974 |
| Vegyi tulajdonságok: | ólmozatlan |
| Standard méret [STD] |
OEM- (gyári-) számok kattintásra VOLVO: 8642921
VOLVO: 8642922
VOLVO: 8642923
VOLVO: 9135841
VOLVO: 9135842
VOLVO: 9135843