MONROE L16161 vezetőkar fej
Kauffer cikkszám: L16161-MON
![MONROE L16161 MONROE L16161]()
Nagyítás
EAN: 5412096289088
Csomagsúly: 0.60 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Menetfajta: | jobbmenettel |
| Menetméret 1: | M18X1.5 |
| Menetméret 2: | M14X2 |
| Belső menet: | 18x1,5 mm |
| Hossz: | 112 mm |
| Páros cikkszám: | L16162 |
| Tömeg: | 0,600 kg |
| Csomagolási hossz: | 13,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 9,5 cm |
| csomagolási magasság: | 7 cm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra FORD: 1433273
FORD: 6G913289AA
VOLVO: 30776248
VOLVO: 31280001
VOLVO: 31302345
LAND ROVER: LR002609