PROFIPOWER 4S1058L vezetőkar fej
Kauffer cikkszám: 4S1058L-PFW
![ProfiPower 4S1058L ProfiPower 4S1058L]()
Nagyítás
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Beépítési oldal: | bal |
| Axiális csukló menetfajta: | jobbmenettel |
| Menetfajta: | jobbmenettel |
| Hossz: | 114 mm |
| Kónuszméret: | 20 mm |
| Belső menet: | M18x1,5 mm |
| Külső menet: | M14x2,0 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra FORD: 1433274
FORD: 6G91-3290-AA
VOLVO: 30776249
VOLVO: 31280000
VOLVO: 31302344
LAND ROVER: LR002610