MAGNETI MARELLI 062900097304 izzítógyertya
Kauffer cikkszám: 062900097304-MAR
EAN: 8001063680545
Csomagsúly: 0.03 kg.
Megszűnő cikkszám. Utódja: 062900260304
Így is ismerheti:
UY22A
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Csatlakozás technika: | PIN |
| Min. meghúzási nyomaték: | 10 Nm |
| Meghúzási nyomatékig: | 12 Nm |
| Névleges áramerősség: | 8,5 A |
| Izzítógyertya-kivitel: | Fém izzítógyertya |
| Beépítési dőlés: | 93 ° |
| Feszültség: | 4,4 V |
| Hossz 1: | 85 mm |
| Hossz 2: | 27,5 mm |
| teljes hossz: | 135 mm |
| Menetméret: | M8X1 |
| Kulcsnyílás: | 8 |
| Felfűtési idő: | 2 min |
OEM- (gyári-) számok kattintásra FORD: 8653880
OPEL: 32017065
VOLVO: 8653880
GENERAL MOTORS: 12640384