AKS DASIS 228048N Utastér-ventilátor
Kauffer cikkszám: 228048N-AKD
![AKS DASIS 228048N AKS DASIS 228048N]()
Nagyítás
EAN: 4044455557395
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Csomagolási hossz: | 16,8 cm |
| Csomagolási szélesség: | 16,4 cm |
| csomagolási magasság: | 24,5 cm |
| Tömeg: | 1,56 kg |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez |
| Bal-/jobbkormányos: | balkormányoshoz |
| Új alkatrész |
OEM- (gyári-) számok kattintásra VOLVO: 30767008
VOLVO: 31267505
VOLVO: 31291516
VOLVO: 312915168
VOLVO: 8623276
LAND ROVER: LR002630
LAND ROVER: LR009738
LAND ROVER: LR010387
LAND ROVER: LR016627