MAGNETI MARELLI 067260035002 Indító akkumulátor
Kauffer cikkszám: 067260035002-MAR
EAN: 8001063988559
Csomagsúly: 5.00 kg.
Így is ismerheti:
PMA74R
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Akkumulátor: | karbantartásmentes |
| Akkumulátor-kapacitás: | 74 Ah |
| Hidegindító áram EN szerint: | 680 A |
| Hossz: | 275 mm |
| Szélesség: | 175 mm |
| Magasság: | 190 mm |
| Akkumulátor: | fogantyúval |
| Akkumulátor: | töltöttségi szint jelzés nélkül |
OEM- (gyári-) számok kattintásra ALFA ROMEO: 1307572
ALFA ROMEO: 51018464
ALFA ROMEO: 606777080
ALFA ROMEO: 71751145
ALFA ROMEO: 71751146
AUDI: 000915105DG
BMW: 61216946332
BMW: 61217553952
BMW: 61218381730
BMW: 61218385395
BMW: 61218386951
CITROËN: 5600GX
CITROËN: 5600LP
CITROËN: 5600LT
CITROËN: 9811722280
CITROËN: YL01728380
CITROËN: YL01803180
FIAT: 51018464
FIAT: 71751145
FIAT: 71751146
FIAT: 9836412880
IVECO: 2994678
IVECO: 4848097
IVECO: 500041022
IVECO: 504184314
IVECO: 93162326
IVECO: 99958579
LANCIA: 51018464
LANCIA: 71751145
LANCIA: 71751146
MG: ZUA000096E
NISSAN: 2441000Q4J
NISSAN: 2441000Q6B
OPEL: 1620012580
OPEL: 1620012680
OPEL: 5600VG
OPEL: 9811722280
PEUGEOT: 1691597280
PEUGEOT: 5600GX
PEUGEOT: 5600LP
PEUGEOT: 5600LT
PEUGEOT: 5600VG
RENAULT: 244100519R
RENAULT: 6001547711
RENAULT: 7701050259
RENAULT: 7701414033
RENAULT: 7711202119
RENAULT: 7711222781
RENAULT: 7711238598
RENAULT: 7711355486
RENAULT: 7711947965
RENAULT: 8200472779
ROVER: ZUA000096E
SAAB: 12827676
SEAT: 8E0915105H
SEAT: 8E0915105L
TOYOTA: 288000L671
TOYOTA: 2880031440
TOYOTA: 2880031441
TOYOTA: 2880031442
TOYOTA: 2880036220
TOYOTA: 2880036222
TOYOTA: SU001A4512
VAUXHALL: 1620012580
VAUXHALL: 1620012680
VAUXHALL: 5600VG
VAUXHALL: 9811722280
VOLVO: 30745775
DACIA: 6001547711
DACIA: 7701050259
DACIA: 7701414033
DACIA: 7711202119
DACIA: 7711222781
DACIA: 7711238598
DACIA: 7711947965
DACIA: 8200472779
HYUNDAI: 01579A108K
HYUNDAI: DP370APU074CH0U
HYUNDAI: E3710074C0
HYUNDAI: LP370APE074CH0
KIA: 01579A108K
KIA: DP370APU074CK0U
KIA: DP370APU074CK2U
KIA: LP370APE074CK0
VAG: 000915105AE
VAG: 000915105DG
VAG: 1J0915105AE
VAG: 1J0915105AF
VAG: 4F0915105A
VAG: 5K0915105F
VAG: 5K0915105G
VAG: JZW915105A
LEXUS: 2880031451
LEXUS: 2880031452
LEXUS: 2880031580
MINI: 61217570679
MINI: 61217570680
DS: 5600VG
DS: 9811722280