MEAT & DORIA 5510766G generátor
Kauffer cikkszám: 5510766G-MED
![MEAT & DORIA 5510766G MEAT & DORIA 5510766G]()
Nagyítás
EAN: 8033419674984
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| OE-számhoz: | 0125812075 |
| Generátor-töltőáram: | 215 A |
| Szíjtárcsaátmérő: | 62 mm |
| Bilincs: | B+ M8 |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Verzió: | GENUINE |
| rögzítő furatok száma: | 5 |
| Rovátkák száma: | 6 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra VOLVO: 30544945
VOLVO: 30644945
VOLVO: 31489212
VOLVO: 36011427
VOLVO: 36012360