| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Acél |
| Menetméret: | M14x1,5 |
| Hossz: | 20 mm |
| Menethossz: | 16 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Belső hatlapfej |
| Kulcsnyílás: | 8 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Tömítés anyaga: | Réz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 9956-41-400 |
| OE-számhoz: | FS50-21-249 |
| Külső menet: | M14 x 1,5 mm |
| Menetméret: | M14 |
| Menethossz: | 16 mm |
| Hossz: | 20 mm |
| Kulcsnyílás: | 8mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Tömítés anyaga: | Réz |
| Felület: | ónozott |
| Csavarfej/anya profil: | Belső hatlapfej |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |




